Motto:Piť pivo nie je hriech,Hriech je nepiť dobré pivo. ( reklama na Šariš ) Pivo je mok,Pri ktorom sa otvárajú huby.Pivo je mok,Pri ktorom dávajú sa sľuby.
Pokračovanie článkuMotto:Piť pivo nie je hriech,Hriech je nepiť dobré pivo. ( reklama na Šariš ) Pivo je mok,Pri ktorom sa otvárajú huby.Pivo je mok,Pri ktorom dávajú sa sľuby.
Pokračovanie článkuMnohí nás zaraďujú medzi banánové republiky, ale máme figu borovú. Poslanci prešli od slov k výčinom.
Pokračovanie článkuKosili lúky – Sviatok mozoľov oslávený prácou, Čo utkvel v pamäti detstva. Svet šarvancov bol vtedy veľmi malý …
Pokračovanie článkuNie, nejde mi ani o čiernu, ani o ozónovú, tobôž nie o dieru do komína či do sveta. Mne ide o dieru
Pokračovanie článkuKúpil som si zo záložne mobil Teraz hľadám, kto by mi ho dobil Lebo nedobitý mobil nemá cenu Nepôjdem s ním, veru do terénu
Pokračovanie článkuSviňa je taká aká je: Z válova žerie pomyje, nežiada záchod splachovací, netúži po nijakej práci, ba
Pokračovanie článkuScéna ako z akčného filmu: členovia protiteroristického komanda zadržali Ukrajinca, o ktorom Maďarsko tvrdí, že na jeho území vykonával špionáž.
Maďarsko-ukrajinské vzťahy sú dlhší čas napäté, neprispela k nim ani "špionážna" aféra, kde si obe krajiny vyhostili diplomatov.
Podľa britského The Economist intenzita verejných vyhlásení naznačuje, že sa horúčkovito rokuje v zákulísi. Všetko sa krúti okolo Trumpa, poznamenal.
Pokračujúce budovanie vojenskej sily Ruska je dôvodom na obavy, tvrdí šéf holandskej vojenskej spravodajskej služby.