Bývajú srdcia z kameňa Bez hlasu. Žiadna ozvena Bez citu a bez únavy Hravo ho oheň žeraví .
Na Zemi sme len na stáži Pán Život si nás ustráži Cvakajú zuby Cerbera Orfeus motív naberá .
Natiahnem si stuhlé údy Pokým Rozum svetom blúdi Uvoľním si mužné svaly Kým hodiny nezastali .
Francúzsky Paríž to už má za sebou. Vlnu nepríjemných horúčav ukončila búrka a dážď.
Predchádzajúci rekord namerali na rovnakej stanici v sobotu.
Príčina havárie nebola bezprostredne známa.
Podľa prezidenta HaZZ pôjde o ťažkú misiu v náročných podmienkach.
Krásna báseň ,krásna pieseň. ...
http://hudba.zoznam.sk/petr-spaleny/piesen/l…... ...
:)p.Mika..pripomenulo mi to jednu piesen... ...
Celá debata | RSS tejto debaty