Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Napätie medzi oboma krajinami sa vystupňovalo krátko pred tým, ako sa v Gdansku vo štvrtok začne medzinárodná konferencia o povojnovej obnove Ukrajiny.
Slovensko podľa neho mlčí tam, kde by malo konečne zakročiť.
Týmto hlasovaním sa v krajine predlžuje patová politická situácia.
Predpokladá sa, že toto bezpilotné lietadlo vstúpilo do vzdušného priestoru členského štátu EÚ a NATO ešte začiatkom júna.
Celá debata | RSS tejto debaty