Vymyslel ktosi, že Čas prší Možno má svoje oblaky Skúšam sa pýtať, Čas však mlčí Pozerám na zem do mláky .
Zbohatnúť sa dá aj tak, že ukradnete od štátu viac ako štát od vás. . Optimisti čumia na televízor, pesimisti do internetu a realisti do chladničky. .
Dobré správy sú už iba v reklame. . Boh na nás nepozerá zhora, ale z nášho vnútra. .
Polícia ubezpečuje verejnosť, že bratislavský incident v taxíku, ktorý žena vnímala ako únos, nie je nebezpečný ani úmyselný čin, ale nedorozumenie.
Slovensko a Maďarsko podľa ruského šéfa diplomacie brzdia snahu Von der Leyenovej premeniť EÚ na „vojnovú mašinériu“ tým, že používajú právo veta.
Ich domy sú od seba vzdialené len pár metrov. Veľmi dobre sa poznali - o to viac je udivujúce, že práve ich „posádky“ do seba čelne narazili na v podstate rovnom úseku.
Americký prezident myslí aj na ekonomickú stránku a chce „prilákať investície, ktoré vytvoria pracovné miesta, príležitosti a nádej pre budúcnosť Gazy“.
Celá debata | RSS tejto debaty