Človeka najviac nenávidia tí, ktorým sa nepodarilo zababrať mu život. . Slobodný človek urobí dobrovoľne všetko, čo mu prikážu. Či? .
Zanecháva Láska jazvy Ako stopy zlodeji Niekedy sa zamarazmí – O Seba sa podelí… . Z pravej Lásky neubúda Buď je celá, abo nič Keď sa na psa šije búda Nad hlavou mu praská bič . Meditujem nad rozliatym… Mlieko nie je ne vine Že sa chabá láska kláti A že sa aj pominie . Navráti sa k Amorovi Vyžalue Venuši Do osídel chňupa zloví Skôr [...]
Dopadla hlava do slávy Vôbec sa s nami nebaví Hlava je dutá ako peň Nevrhá ani minitieň .
Podľa polície mal obžalovaný ešte v roku 20214 poraniť Slovensku v Bratislave nezisteným predmetom na hlave a potom ju zapáliť.
Analytici varujú, že čierno-biele nálepkovanie ľudí s pozitívnym pohľadom na bývalý režim prehlbuje polarizáciu, ktorá mení súpera na nepriateľa.
Rusko opäť zintenzívnilo svoje útoky – zameralo sa naraz na všetky energetické zdroje Ukrajiny.
Zákon stanovuje aj ciele počtov nových regrútov.
Celá debata | RSS tejto debaty