Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Týmto hlasovaním sa v krajine predlžuje patová politická situácia.
Predpokladá sa, že toto bezpilotné lietadlo vstúpilo do vzdušného priestoru členského štátu EÚ a NATO ešte začiatkom júna.
Poľsko-ukrajinská roztržka sa vyostruje.
Slnovrat patrí tradične nielen vo Fínsku, ale aj v ďalších severských krajinách k obľúbeným udalostiam.
V každom z nás je: ............ VIERA .............. ...
Krásne...želám veľa pokoja a šťastné ...
Celá debata | RSS tejto debaty