Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Ďalšia nehoda v bratislavskej Karlovej Vsi. Električka zrazila dieťa
Námorná agentúra OSN začne evakuovať námorníkov uviaznutých v Perzskom zálive
Oficiálne stanovisko k incidentu zatiaľ nebolo vydané..
Polícia uplynulý deň v rámci akcie zadržala desať osôb a obvinila deväť.
Celá debata | RSS tejto debaty