Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Premiéri štyroch krajín - Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska - ohlásili znovuzrodenie V4-ky.
Premiér za slovenské predsedníctvo zároveň prisľúbil, že nebude nastoľovať témy rozdeľujúce V4.
Budapešť oddialila kľúčovú procedúru.
S vysokými teplotami treba vo viacerých okresoch západného Slovenska počítať aj v stredu 24. júna.
Celá debata | RSS tejto debaty