Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Ukrajinské Sily špeciálnych operácií oznámili zničenie železničného mosta cez Severokrymský kanál.
Rusko sa snaží vyvinúť nový systém na obranu proti dronom.
Bude mať Slovensko viac záložníkov ako profesionálnych vojakov?
Polícia pripomína chodcom, že sú povinní za každých okolností dať električke prednosť.
veľmi dobré postrehy ...
Celá debata | RSS tejto debaty