Pohár vody na búrku je málo Hádam keby dva alebo tri… Zase sa tu všetko pomotalo Spoľahnutia nieto na mantry .
Vláda nám za naše peniaze vytvára problémy. Čím viac našich peňezí má, tým viac problémov dokáže vyrobiť. Prvými predkami človeka boli Opica 1 a Opica 2. .
Buď sa podelíme rovnakým dielom, alebo spravodlivo. . Keby bolo Archimedovi spadlo na hlavu jablko, vyfúkol by Newtonovi zákon. .
Trump zároveň pohrozil väzením pracovníkom média, ktoré zverejnilo správu, že na území Iránu sa stále nachádza jeden člen posádky.
Srbský prezident Aleksandar Vučič v nedeľu oznámil, že armáda a polícia našli výbušniny „niekoľko stoviek metrov“ od plynovodu vedúceho do Maďarska.
Hasiči zasahujú tromi C prúdmi, dvomi vysokotlakovými prúdmi a jednoduchými hasiacimi prostriedkami.
SHMÚ vydal výstrahy.
Dve torzá ? Iste sú šťastné,že ...
Celá debata | RSS tejto debaty