Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Informoval o tom na tlačovej konferencii.
Ukrajinci mu ukázali následky úderov na Moskvu.
Súdny proces pokračuje výpoveďou bývalého siskára.
Víťaz uspel vo veľmi tesnom súboji a po nesmierne napätej kampani.
Krásna báseň... ...
..."Márne ich kohút spevom budí".... ...
Celá debata | RSS tejto debaty