Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Rusko sa snaží vyvinúť nový systém na obranu proti dronom.
Bude mať Slovensko viac záložníkov ako profesionálnych vojakov?
Polícia pripomína chodcom, že sú povinní za každých okolností dať električke prednosť.
Námorná agentúra OSN začne evakuovať námorníkov uviaznutých v Perzskom zálive
Rozumný diškurz viazne zapeje básnik... ...
Celá debata | RSS tejto debaty