Kde bolo…, si už ani kajúcnici nepamätajú. Kto sa smeje naposledy, tomu nie je veľmi do smiechu. .
Vláda dane predĺžuje, a tak si ich poniektorí krátia. Z bábkoherečky sa môže vykľuť aj dedkoherec. .
Už neprší. V noci lialo Hromy – blesky – Perúni… Koleso sa polámalo Pasie bača na grúni .
Demokratický guvernér J.B. Pritzker opakovane odmieta Trumpove vyhrážky nasadením Národnej gardy.
Európski lídri len nedávno začali hovoriť o možnosti priamych rokovaní s Moskvou.
Štrajkujúci zamestnanci zdôrazňujú, že ich snahou je zabezpečiť vysielanie v kompletnom rozsahu bez dopadov na divákov.
Okrem úplne zničených nádrží malo byť poškodených aj niekoľko ďalších zásobníkov ropnej základne.
Z Chaosu vzišlo Božie Slovo aby zas dalo... ...
Celá debata | RSS tejto debaty